Na účte máte prebytok prostriedkov, tak si hovoríte, čo tak vložiť ich na nejaký úročený účet? Napr. termínovaný vklad? Chuť na takýto produkt vás ale prejde hneď po tom, čo sa pozriete na aktuálne úrokové miery. Ak sa vám pošťastí, chytíte tak 1,7% ročne.

To znamená, že ak máte 1000 EUR, budete sa musieť uspokojiť so zárobkom 17 EUR. Niet divu, že v takto slabo úročenom prostredí sa ľudia začínajú obzerať po rôznych iných možnostiach. Jednu príležitosť máme pre vás aj u nás v Pánovi Obchodníkovi.

Ako vyplýva z historických bactestov, náš automatizovaný obchodný systém (AOS) v backteste dosiahol zárobok 100% ročne. Samozrejme, treba brať do úvahy riziko, ktoré je pri tradingu vysoké. Určite sa pýtate, ako je to možné? Jednoducho. Ide o obchodný systém (robot), ktorý obchoduje za vás na finančných trhoch. Je nastavený tak, aby vyhľadával tie najlepšie situácie, ktoré dopredu určil podľa navrhnutého algoritmu.

robot-ropa

Ako vidieť na teste vyššie, automat v teste spravil z 5000 EUR vložených v roku 2008 až 14 236 EUR v roku 2015. Keďže nič netajíme a volíme plne transparentný prístup, je dobré uviesť, že vyššie uvádzame historickú výkonnosť, ktorá nie je zárukou budúcich výsledkov. Ako vidieť zo štatistík portálu Myfxbook, kde sme nahrali jedného z našich robotov, zárobok je rôzny – aj keď hovoríme, že náš AOS systém dokáže spraviť 10%/mesačne, vidíme, že niekedy je to oveľa viac, niekedy menej.

myfxbook-1 myfxbook-2