Prieskumy ukazujú, že nielen mladí, ale aj čoraz viac starších ľudí sa zaujíma o to, ako zarábať peniaze priamo z domova. K tomu často postačí notebook či dokonca smartfón, ktorý dnes so sebou nosí azda každý.

Ľudia často prehliadajú, že takúto príležitosť ponúkajú aj finančné trhy. Keďže sa s tým človek nestretáva a má strach z neznámeho, rozhodli sme sa vytvoriť ucelený kurz, ktorý vás týmto trhom prevedie jednoducho a zrozumiteľne.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme pre vás pripravili konkrétny návod, ako sa stať úspešným traderom a ukrojiť si z tohto biliónového trhu aj niečo pre seba. Na seminári sa dozviete podstatu fungovania forexového trhu, naučíte sa, ako pracovať s obchodnou platformou a ako vďaka technickej analýze vyhľadávať zaujímavé obchodné príležitosti.

Čo je hlavné, zároveň od nás získavate jedinečnú podporu vo forme technickej analýzy a obchodných signálov.

Nečakajte žiadne omáčky, ktorých je na internete či v knihách mnoho. Naučíme vás presné postupy a stratégie, ktoré sme pre vás pripravili na základe našich dlhoročných skúseností. Znamená to, že už nebudete musieť ísť štýlom pokus-omyl, ktorým sme my pred viac ako 10 rokmi prechádzali.

Aby sme sa mohli jednotlivo venovať aj vašim otázkam, obmedzili  sme kapacitu seminára na maximálne 15 ľudí. Nepremeškajte preto možnosť zúčastniť sa na tejto jedinečnej akcie a rezervujte si miesto ešte dnes.