Časté otázky k AOS

Zavoláme Vám

Máte akékoľvek otázky na naše AOS? Zanechajte nám Vaše tel. číslo a my Vás budeme čo najskôr kontaktovať


Sledujte nás na Facebooku

Koľko platím za spustenie automatu?

Aktivácia a nastavenie automatického obchodného systému (AOS) na serveri VPS je ZDARMA. Prenájom za AOS sa platí v podobe podielu na dosiahnutom mesačnom zárobku. Pozrite nasledujúcu tabuľku.

Ako vlastne taký AOS funguje?

AOS je navrhnutý tak, aby vyhľadával najlepšie obchodné situácie, ktoré dopredu vyrátal podľa nami navrhnutého matematického algoritmu. Tento algoritmus bol vytvorený na základe 7-ročných skúseností a podrobného sledovania trhu ako sa správa pri rôznych situáciách, či už to bola veľká celosvetová hospodárska kríza v roku 2008, alebo výbuch jadrovej elektrárne Fukušima v roku 2011. AOS je práve veľmi dobre navrhnutý na prácu vo vysoko volatilných trhoch a dlhodobých trendoch.

Koľko % dokáže AOS zarobiť?

Zárobok AOS z historických testov si môžete pozrieť v tejto sekcii. Pripomíname však, že historické testy nie sú zárukou budúcich výsledkov.

S akým kapitálom môžem cez AOS obchodovať?

Obchodovať so systémom AOS môžete už od 500 USD

Budem si musieť sám nainštalovať, prípadne nastavovať tento AOS systém?

Nie, všetko zabezpečíme v rámci našich služieb, pričom vám nastavíme vhodné parametre podľa výšky vášho kapitálu.

Ako postupovať v prípade, že už nebudem mať záujem o prenajatý AOS systém?

V takomto prípade nám to bude nutné nahlásiť či už telefonicky alebo e-mailom. Po oznámení dôjde k vypnutiu AOS systému, avšak otvorené pozície sa korektne doobchodujú a nové obchody už robot nebude otvárať. Tento proces môže trvať aj niekoľko dní. AOS si viete kedykoľvek deaktivovať aj samostatne, a to zmenou tzv. trader password a uzatvorením pozícií.

Čo v prípade, že Vám neodvediem dohodnutý podiel na zárobku?

V takomto prípade bude AOS systém vypnutý. Prostriedky zostanú na Vašom obchodnom účte, odkiaľ si ich budete môcť previesť na svoj osobný účet.