AOS – automatické obchodné systémy

Zavoláme Vám

Máte akékoľvek otázky na naše AOS? Zanechajte nám Vaše tel. číslo a my Vás budeme čo najskôr kontaktovať


Sledujte nás na Facebooku

Automatický obchodný systém, v skratke AOS, je obchodný softvér nastavený tak, aby zadával automatické príkazy na nákup či predaj určitého aktíva, či už je to ropa, menový pár, zlato.

Celý systém je postavený na vopred zadanom algoritme, ktorý určuje, kedy má tento automat nakupovať a predávať. Čoraz viac obchodníkov, ktorých už „unavuje“ obchodovať ručne, siaha po automatických obchodných systémoch.

Dôvodov je viacero: Robot na trh dohliada 24-hodín denne (nepotrebuje spať) a keď uvidí príležitosť, ihneď ju využije. Obchodníkovi tak šetrí čas, pretože nemusí neustále dohliadať na trh a analyzovať aktuálny vývoj. Prečo? Pretože to všetko za neho spraví inteligentný softvér.

Náš vlastne vyvinutý AOS pod názvom EASYLIFE je počítačový program určený na používanie v obchodnej platforme Metatrader 4 (MT4), ktorý za vopred zadaných parametrov a podmienok zadáva automaticky obchodné príkazy. Je určený na obchodovanie 24h a 5 dní v týždni.

Automat je navrhnutý tak, aby vyhľadával najlepšie obchodné situácie, ktoré dopredu vyrátal podľa nami navrhnutého matematického algoritmu. Tento algoritmus bol vytvorený na základe 7-ročných skúseností a podrobného sledovania trhu (ako sa správa pri rôznych situáciách), či už to bola veľká celosvetová hospodárska kríza v roku 2008, alebo výbuch jadrovej elektrárne Fukušima v roku 2011. AOS je práve veľmi dobre navrhnutý na prácu vo vysoko volatilných trhoch a dlhodobých trendoch.

V prípade, že máte k našim AOS akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.