Automatický obchodný systém (AOS)

Automatický obchodný systém, v skratke AOS, je obchodný softvér nastavený tak, aby zadával automatické príkazy na nákup či predaj určitého aktíva, či už je to ropa, menový pár, zlato.

aos-box

Celý systém je postavený na vopred zadanom algoritme, ktorý určuje, kedy má tento automat nakupovať a predávať. Čoraz viac obchodníkov, ktorých už „unavuje“ obchodovať ručne, siaha po automatických obchodných systémoch.

Dôvodov je viacero: Robot na trh dohliada 24-hodín denne (nepotrebuje spať) a keď uvidí príležitosť, ihneď ju využije. Obchodníkovi tak šetrí čas, pretože nemusí neustále dohliadať na trh a analyzovať aktuálny vývoj. Prečo? Pretože to všetko za neho spraví inteligentný softvér.

Náš vlastne vyvinutý AOS pod názvom EASYLIFE je počítačový program určený na používanie v obchodnej platforme Metatrader 4 (MT4), ktorý za vopred zadaných parametrov a podmienok zadáva automaticky obchodné príkazy. Je určený na obchodovanie 24h a 5 dní v týždni.

Automat je navrhnutý tak, aby vyhľadával najlepšie obchodné situácie, ktoré dopredu vyrátal podľa nami navrhnutého matematického algoritmu. Tento algoritmus bol vytvorený na základe 7-ročných skúseností a podrobného sledovania trhu (ako sa správa pri rôznych situáciách), či už to bola veľká celosvetová hospodárska kríza v roku 2008, alebo výbuch jadrovej elektrárne Fukušima v roku 2011. AOS je práve veľmi dobre navrhnutý na prácu vo vysoko volatilných trhoch a dlhodobých trendoch.

V súčasnosti máme pre Vás pripravené tieto AOS:

Názov AOS Minimálny vklad (v USD)
AOS Easylife zlato 500
AOS GBP/JPY 500
AOS EuroX 500
AOS GBP/USD 1 500
AOS EUR/USD 2 000
AOS GOLD 7 000
AOS GBP/USD 20 000

Pozrite si výsledky testov

V prípade, že máte k našim AOS akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.